KOSMETIKA České Budějovice

MUDr. Dana Šmejkalová

            Informace pro pacienty            Informace o lékaři            Přístroje            Fond IKAROS            Digitální dermatoskop            Diagnostika pleti
            Celulitida           Epilace           Omnilux            BTL            Diamantová mikrodermabraze a elektroporace            Výplně kyselinou hyaluronovou
            Kontakt            Ceník
 
Aktuality
 

Omnilux

Jedná se o certifikovaný přístroj celosvětově schválený včetně FDA, který je velmi bezpečný, protože emituje světlo ve viditelné oblasti spektra. Světelný zdroj byl používán v klinických studiích po dobu více jak 10 let. Vyrobený je firmou Cobble San Francisco.

Jedná se o světovou špičku ve fototerapii, je naprosto bezpečný a neinvazivní, nejedná se o IPL nebo laser, neobsahuje UVA ani UVB složky záření. Poskytuje vynikající výsledky kvalitně podložené klinickými údaji.

Je celosvětově zaregistrován včetně FDA pro terapii akné, vaskulárních a pigmentových lézí, vitiliga a čistého červeného světla k vytvoření zcela přirozené metody rejuvenace. Marvel 6 je doporučen pro celkový lifting, zpevnění a hydrataci.

Systém Omnilux zajišťuje, že do tkáně je vždy dodána správná dávka světelné energie: odpovídající vlnová délka se používá k aktivaci cílových buněk, nebo na světlo reagujících látek.

 
Ordinační doba


NOVINKA


V současnosti máme nový rozšířený typ jídelníčku k redukci váhy při zachování svalové hmoty a redukci tukové tkáně. Jídelníček je sestaven tak, že jsou vynechány potraviny, které nemáte rádi. Jako výborný a účinný doplněk k hubnutí a zpevnění postavy je stále v celém světě číslem jedna účinná rázová (akustická) vlna. V naší ambulanci používáme účinný, originální a bezpečný přístroj ze Švýcarska.

 

Možnost objednání na telefoním čísle 385 520 242, 387 312 624


 

pocítadlo.abz.cz


Další stránky:

Kožní Šmejkalová

Interna Šmejkal

Obezita České Budějovice

Estetika České Budějovice

Kosmetika České Budějovice