KOSMETIKA České Budějovice

MUDr. Dana Šmejkalová

            Informace pro pacienty            Informace o lékaři            Přístroje            Fond IKAROS            Digitální dermatoskop            Diagnostika pleti
            Celulitida           Epilace           Omnilux            BTL            Diamantová mikrodermabraze a elektroporace            Výplně kyselinou hyaluronovou
            Kontakt            Ceník
 
Aktuality
 

Informace o lékaři

MUDr. Dana Šmejkalová je specializovaný dermatolog, pro tento obor je také lektorem.
Absolvovala  s Červeným diplomem III. Lékařskou fakultu University Karlovy v Praze v roce 1991 a poté pracovala jako lékařka na Kožním oddělení Nemocnice České Budějovice. V roce 1996 úspěšně absolvovala I. atestaci  a v roce 1999 II. atestaci z Kožního lékařství a venerologie. Dále dlouhodobě pracovala v ambulanci pro Kožní choroby z povolání, úspěšně absolvovala i specializační kurz na Kožní klinice UK v Plzni. Kromě toho absolvovala zahraniční kongresy ve Francii, Švýcarsku, Holansku, Německu, Rakousku a Slovensku, publikuje v odborných časopisech. V rámci estetické medicíny absolvovala v ČR a Německu (Jena, Berlin) kurz aplikace výplní kyselinou hyaluronovou, chemického peelingu a aplikací přístrojových metod v estetické medicíně (dermabraze, intensivní pulzní světlo, radiofrekvence, rázová vlna, omnilux). Absolvovala kurz aplikace cévního laseru u cévních malformací. Od roku 2003 provozuje soukromou kožní ambulanci, která je vysoce specializovaná na diagnostiku pigmentových lézí. Jako jediné kožní pracoviště  v Jihočeském kraji vyšetřuje pigmentové léze digitálním dermatoskopem.  Toto vyšetření je hrazeno nasmlouvanými zdravotními pojišťovnami. Pracoviště je zařazeno do programu Ikaros (jedná se o centra vyšetřování kožních nádorů).

V ambulanci si můžete nechat diagnostikovat Vaši pleť (hydratace, tonus aj.)
Léčba akné zde probíhá nejmodernějšími metodami (dermabraze a elektroporace, léčba modrým světlem a červeným světlem, moderní celková terapie, lokální terapie, terapie laserem a IPL).
Ambulance se zaměřuje také na anti-aging terapii nejmodernějším přístrojem BTL. Od listopadu 2008 jsme zahájili léčbu celulitidy, vrásek, depilace a odstranění pigmentací BTL přístrojem.
Od ledna 2009 je možné se objednávat na vyhlazení a omlazení pleti, odstranění "unavené pleti" a zlepšení tonu pomocí dermabraze a elektroporace. Pomocí elektroporace lze vpravovat do pokožky:
- kyselinu hyaluronovou (která vyrovnává jizvy a vrásky) bez nutnosti injekční aplikace
- kolagen (na vyhlazení pleti a jako anti aging)
- profesionální bělící sérum (chloazma, sluneční skvrny, sjenocení barvy pleti)
- profesionální sérum na celulitidu a strie


Důležité upozornění: Vzhledem k velkému nárůstu zájmu klientů o vyšetření v naší ambulanci, ošetřujeme klienty po předchozím objednání. Na vlastní žádost  je možné vyšetřit  klienta mimo pořadí a mimo ordinační hodiny za předem dohodnutý poplatek 200 Kč.

V ambulanci je možné se domluvit anglicky a rusky.

               

             

 
Ordinační doba


NOVINKA


V současnosti máme nový rozšířený typ jídelníčku k redukci váhy při zachování svalové hmoty a redukci tukové tkáně. Jídelníček je sestaven tak, že jsou vynechány potraviny, které nemáte rádi. Jako výborný a účinný doplněk k hubnutí a zpevnění postavy je stále v celém světě číslem jedna účinná rázová (akustická) vlna. V naší ambulanci používáme účinný, originální a bezpečný přístroj ze Švýcarska.

 

Možnost objednání na telefoním čísle 385 520 242, 387 312 624


 

pocítadlo.abz.cz


Další stránky:

Kožní Šmejkalová

Interna Šmejkal

Obezita České Budějovice

Estetika České Budějovice

Kosmetika České Budějovice