KOSMETIKA České Budějovice

MUDr. Dana Šmejkalová

            Informace pro pacienty            Informace o lékaři            Přístroje            Fond IKAROS            Digitální dermatoskop            Diagnostika pleti
            Celulitida           Epilace           Omnilux            BTL            Diamantová mikrodermabraze a elektroporace            Výplně kyselinou hyaluronovou
            Kontakt            Ceník
 
Aktuality
 

Celulitida

Celulitida (pomerančová kůže) trápí většinu žen, již od mládí. Celulitida postihuje hýždě, stehna, vzácně i jiná místa.

Příčiny vzniku jsou genetické, ale také užívání hormonální antikoncepce, obezita, sedavé zaměstnání, špatné stravování atd.

Léčba je vhodná v kombinaci fyzikální léčby, zdravé stravy, fyzické aktivity aj. V tomto Vám poradí obezitolog.

V naší ambulanci Vám můžeme nabídnout ještě léčbu obezity - jsme specializované obezitologické centrum Jihočeského kraje. Náš průměrný úbytek hmotnosti v rámci léčebné kůry je 7,6 kg za 3 měsíce.

V naší ambulanci se specializujeme  také na ošetření celulitidy a redukci tukových polštářů unikátní metodu akustické vlny přístrojem BTL - který máme jako jediní v republice a jsme vzorovým a školícím centrem pro střední a východní Evropu. Vzhledem k vynikajícím výsledkům spolupracujeme s cetrálním evropským pracovištěm - Asclepion Jena.     Během krátké doby (základem je 6 aplikací 2x v týdnu) dochází k úbytku objemu stehen od 2 - 7,5 cm, paží 1 - 5 cm a objemu břicha až 12 cm.  Program je sestavován individuálně dle klienta.

 
Ordinační doba


NOVINKA


V současnosti máme nový rozšířený typ jídelníčku k redukci váhy při zachování svalové hmoty a redukci tukové tkáně. Jídelníček je sestaven tak, že jsou vynechány potraviny, které nemáte rádi. Jako výborný a účinný doplněk k hubnutí a zpevnění postavy je stále v celém světě číslem jedna účinná rázová (akustická) vlna. V naší ambulanci používáme účinný, originální a bezpečný přístroj ze Švýcarska.

 

Možnost objednání na telefoním čísle 385 520 242, 387 312 624


 

pocítadlo.abz.cz


Další stránky:

Kožní Šmejkalová

Interna Šmejkal

Obezita České Budějovice

Estetika České Budějovice

Kosmetika České Budějovice