KOSMETIKA České Budějovice

MUDr. Dana Šmejkalová

            Informace pro pacienty            Informace o lékaři            Přístroje            Fond IKAROS            Digitální dermatoskop            Diagnostika pleti
            Celulitida           Epilace           Omnilux            BTL            Diamantová mikrodermabraze a elektroporace            Výplně kyselinou hyaluronovou
            Kontakt            Ceník
 
Aktuality
 

Diamantová mikrodermabraze a elektroporaceDiamantová mikrodermabraze patří nejoblíbenější a nejčastěji využívané metodě ošetření pleti, vzhledem k tomu, že to je metoda časově nenáročná, bezbolestná, nezanechávající na kůži nežádoucí efekty a je finančně dostupná. Tato metoda je nyní propagována ve všech kosmetických a dermatologických  časopisech - jako metoda první volby k rejuvenaci (omlazení) pleti.

Metoda se využívá:

1. jako doplňková léčba u akné (léčba jizviček, stažení pórů, odstranění černých a bílých komedomů).

2. rejuvenace - omlazení pleti, léčba u fotoagingu (stárnutí pleti po slunění), léčba strií a léčba celulitidy.

3. tuto metodu je možno využít také u hyperkeratóz a aknózních projevů na zadní straně paží.

V naší ambulanci je možnost (po provedené mikrodermabrazi)  následné aplikace účinné látky (kys. hyaluronová, kolagen, profesionální bělící séra a jiné) metodou elektroporace k cílovým buňkám kůže.


 
Ordinační doba


NOVINKA


V současnosti máme nový rozšířený typ jídelníčku k redukci váhy při zachování svalové hmoty a redukci tukové tkáně. Jídelníček je sestaven tak, že jsou vynechány potraviny, které nemáte rádi. Jako výborný a účinný doplněk k hubnutí a zpevnění postavy je stále v celém světě číslem jedna účinná rázová (akustická) vlna. V naší ambulanci používáme účinný, originální a bezpečný přístroj ze Švýcarska.

 

Možnost objednání na telefoním čísle 385 520 242, 387 312 624


 

pocítadlo.abz.cz


Další stránky:

Kožní Šmejkalová

Interna Šmejkal

Obezita České Budějovice

Estetika České Budějovice

Kosmetika České Budějovice